o mnie

fotografią zajmuję się amatorsko. daje mi możliwość innego spojrzenia na świat; zaobserwowania zjawisk czy zdarzeń, które na co dzień wymykają się normalnej percepcji."Coraz to z ciebie, jako z drzazgi smolnej,
Wokoło lecą szmaty zapalone;
Gorejąc, nie wiesz, czy? stawasz się wolny,
Czy to, co twoje, ma być zatracone?"

- Cyprian Kamil Norwid


stronę dedykuję mojej żonie Beacie, bez której nie byłbym tym kim jestem.


moja fascynacja fotografią zaczęła się już bardzo dawno temu. jednakże dopiero teraz mogę kontynuować moją przygodę. mam nadzieję, że coraz częściej patrząc na otoczenie z perspektywy kadru kiedyś osiągnę cel - intuicję fotograficzną. fotografia sprawia mi przyjemność a to co widzicie jest tylko małym fragmentem moich prac.

zapraszam do mojego świata fotografii.

czym jest dla mnie fotografia?
sztuką spojrzenia na świat z innej perspektywy. zatrzymanie w czasie ulotnych chwil, nastrojów, uczuć. tak wiele ma wspólnego z malarstwem - tylko zamiast pędzla i sztalugi mamy aparat i jego matrycę lub kliszę. reszta jest taka sama.

pytając o fotografa,
pytajcie o osobę z intuicją fotograficzną. wyróżnia go sposób spojrzenia na otoczenie - patrząc na świat widzi go z perspektywy kadru a podnosząc aparat do oka wie jak będzie wyglądał gotowy obraz czy to na papierze czy na monitorze.